Samsun'un Canik ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, motosikletin otomobile çarpması sonucu sürücü ağır yaralandı. Kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı. Olay, Gaziosmanpaşa Mahallesi Mesut Birinci Caddesi'ndeki viyadük altındaki kavşakta saat 16.00 sıralarında gerçekleşti.
MOTOSİKLETLİ METRELERCE SAVRULDU
Edinilen bilgilere göre, 22 yaşındaki Olcay Y. idaresindeki 55 AKD 522 plakalı motosiklet, kavşaktan yolu karşıya geçmeye çalışan Mehmet S. yönetimindeki 55 BB 282 plakalı otomobile yandan çarptı. Çarpışmanın etkisiyle havada metrelerce savrulan motosiklet sürücüsü, yere düşerek ağır yaralandı.
DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR
Yaralı sürücü, olay yerine gelen ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Yoğun bakım servisinde tedavi altına alınan motosiklet sürücüsünün durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Kazayla ilgili soruşturma devam ederken, kaza anı çevredeki bir güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Yetkililer, kazanın kesin nedeninin belirlenmesi için çalışmalara devam ediyor.
Tugay BAŞSAN
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/06/6665ca7a2ef74.jpg)
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/06/6665ca83d6248.jpg)
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/06/6665caa881bac.jpg)
kaza olduğunda babamla arabadaydık orda aşşağı inen tucson bizim ses geldi baktık adam havada sonra yere düştü babam müsait yerde arabayı çekti bu arada babam doktor gittik hemen orada adam yerde kanlar akıyordu babam müdahale etti gördüğüm kadarıyla(net değil)adamın kafasında bir cisim vardı ve adam konuşuyordu bilinci yerindeydi amb***s gelince biz gittik ancak adamın şansına hemen hastahanenin yanındaydı ve kaza olduğunda yanında polis vardı umarım yaşar