Turgut Özal Yurt Müdürlüğü'nde, Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen voleybol turnuvası, heyecan dolu maçların ardından sona erdi. Turnuvaya katılan tüm takımlar, müsabakalarda büyük mücadele sergiledi. Final karşılaşmasında rakiplerini yenen takım, kupa ve madalyalarını törenle aldı.
TURNUVA DAYANIŞMAYI GÜÇLENDİRDİ
Yurt müdürü, turnuvanın sonunda düzenlenen ödül töreni sırasında, sporcuları başarılarından dolayı tebrik etti. Bu etkinlik, gençlerin sportif aktivitelere olan ilgisini artırmayı ve yurt sakinleri arasındaki dayanışmayı güçlendirmeyi amaçladı. Turnuva, voleybol severlerin yoğun ilgisi içerisinde gerçekleşti. Kazanan takım ve sporcular, elde ettikleri başarının gururunu yaşadı.
Mert Volkan Gün
Mert Volkan Gün