26-30 Mayıs tarihleri arasında Çorum'da gerçekleşecek olan turnuvada mücadele edecek olan Samsun ekibi, kupayı kazanmak için büyük bir azim ve kararlılıkla sahaya çıkacak. Antrenör kadrosu ve sporcuları, büyük bir heyecan ve coşkuyla bu önemli müsabakalara hazırlandı. Samsun Gençlik Spor Kulübü'ne başarılar dilenirken, Türkiye Şampiyonluğu elde etmeleri temennisiyle turnuvanın takip edileceği ifade edildi.
Spor
Yayınlanma: 26 Mayıs 2024 - 10:41
Samsunlu hentbolcular Türkiye finallerinde
Samsun Gençlik Spor Kulübü'nün Hentbol Yıldız Kızlar Türkiye Finali'ne katılmak üzere gitti.
Spor
26 Mayıs 2024 - 10:41
İlginizi Çekebilir