Mersin’in Erdemli ilçesinde düzenlenen Geleneksel Türk Okçuluğu Türkiye Birinciliği müsabakalarında Akpınar Fen Lisesi takımı Türkiye şampiyonu olarak büyük başarıya imza attılar. Ayrıca sporcu Fahrettin Koç, bireysel atışlarda Türkiye üçüncüsü oldu. Başarılı sporcular ve Antrenör Yılmaz Uyar, Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci’yi makamında ziyaret ettiler.
DERECİ TEBRİK ETTİ
Sporcular ile sohbet eden İl Müdürü Feyzullah Dereci, Antrenör Yılmaz Uyar ile Geleneksel Türk Okçuluğu hakkında karşılıklı istişare ettiler. Elde edilen derecelerden dolayı sporcuları tebrik eden İl Müdürü Dereci sporculara ve antrenöre, bundan sonra katılacakları şampiyonalarda başarılar diledi. Desteklerinden dolayı Dereci’ye teşekkür edildi.
Mert Volkan Gün
Spor
Yayınlanma: 04 Haziran 2024 - 13:34
Samsunlu okçulardan büyük başarı
Geleneksel Türk Okçuluğu Türkiye Birinciliği müsabakalarında Akpınar Fen Lisesi takımı Türkiye şampiyonu olarak büyük başarıya imza attılar. Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, başarılı sporcuları tebrik etti
Spor
04 Haziran 2024 - 13:34