Kocaeli'de düzenlenen KYGM Spor Oyunları Türkiye Basketbol Finali'nde Samsun Kız Basketbol Takımı, Manisa takımını 57-46 yenerek şampiyon oldu. Başarılı sonucun ardından, yurt öğrencileri, yurt yönetimi ve Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Dereci'ye teşekkür etti. Öğrenciler, desteklerinden dolayı yurt yönetimine ve İl Müdürü Dereci'ye minnettarlıklarını ifade etti.
BAŞARI ÖNEMLİ
Sohbetin sonunda, İl Müdürü Dereci, şampiyon olan sporcuları ve antrenörü tebrik ederek uğurladı. Bu başarı, gençlerin sportif faaliyetlere olan ilgisini artırması açısından oldukça önemli. Samsun Kız Basketbol Takımı'nın bu önemli başarısının, gelecek müsabakalarda daha da iyi sonuçlar elde etmesine vesile olması bekleniyor.
Mert Volkan Gün
Mert Volkan Gün