Yüksel Yıldırım'ın kulübü satın aldıktan sonra kurduğu Samsunspor Futbol Akademisi, kulübün geleceğini ışık tutuyor. Geçmişinde altyapısından yetiştirdiği yıldızlarla Süper Lig'de iddialı takımlar kuran Samsunspor'da, altyapı takımları bu sezon yine tarihi bir başarı elde etti.
SEZON BAŞI KAMPINA DAHİL EDİLECEK
U19 Elit A Ligi'nde finalde Trabzonspor'a 3-2 kaybeden Yılport Samsunsporlu gençler, Türkiye ikinciliği ile sezonu tamamladı. Yüksel Yıldırım'ın her fırsatta dile getirdiği gençlere yönelen bir Samsunspor'un en önemli adımının bu sezon başında atılacağı öğrenildi. Sezon başı kampına Türkiye ikincisi U19 takımından isimler dahil edilecek.
Mert Volkan Gün
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/06/66608b3fd6a4b.jpg)
Nihayet. Bizim takım doğru yolda. İki adımdan topu havaya diken oyunculara tahta kapatacak kadar paralar veriyoruz. Kendi oyuncularımız yapsa gençtir olur deriz. Paramız elimizde kalır.