Samsunspor haber-Yılport Samsunspor, teknik direktörlük pozisyonu için Alman antrenör Thorsten Fink ile görüşmelere başladı. Ancak görüşmeler sırasında Fink, çocuklarının eğitim durumunu göz önünde bulundurarak teklifi reddetti.
AİLE ÖNCELİKLİ TERCİH
Fink'in reddi, çocuklarının eğitimini düşünmesinden kaynaklandı. Alman teknik adam, çocuklarının okul durumunu göz önünde bulundurarak Samsunspor'un teklifini geri çevirdi.
YABANCI HOCA ARAYIŞI DEVAM EDİYOR
Fink'in teklifi reddetmesinin ardından, Yılport Samsunspor yönetimi teknik direktörlük pozisyonu için arayışlarına devam ediyor. Kulüp yetkilileri, yabancı hocalar arasından yeni bir isimle anlaşma sağlamayı hedefliyor.
SAMSUNSPOR'UN BEKLENTİLERİ
Yılport Samsunspor, yeni sezonda teknik direktör olarak kaliteli bir isimle anlaşarak Süper Lig'de kalıcı olmayı amaçlıyor. Kulüp, tecrübeli bir hoca ile yola devam ederek başarılı sonuçlar elde etmeyi hedefliyor.
Ersin SARIALİOĞLU
Cocuklarinin egitimini on plana cikarmasi bi bahane. Turkiyeye geliyosun, mac izliyorsun, bana henuz teklif gelmedi diyorsun sonrada cocuklarinin egitimini bahane ediyorsun. Tamamda cocuklarinin egitimi senin icin onemli neden ilgili davraniyorsun. Yani bunlar bahaneler ki oyle ciddi bir gorusmede olmamis. Kendi kendine gelin guvey olmus kisaca yememis. Herr Marcusun gosterdigi cesareti kendinde bulamamis Turkcesi yememis. Kendisine cocuklarininda iyi egitim alacagi yerde mutluluklar dileriz. Gelmeden gule gule. Adam gibi bir bahane uretse anlarim ama. Dedigim gibi yemedi. Hayirli isler kendisine.