25-26 Mayıs 2024 tarihlerinde Uşak ilinde yapılan Spor Toto Minikler Türkiye Judo Şampiyonası’nda Samsunspor Judo Takımı, 8 sporcu ile katıldığı şampiyonada 3 altın madalya kazandı. Yakup Bayram Güneş 34 kg.’da, Abdullah Sami Günyar 38 kg.’da ve Sertan Çimagil 55 kg.’da Türkiye şampiyonu oldu. Sporcular aldıkları madalyalarla büyük bir başarıya imza atarken, Samsunspor Judo Takımı şehir ve kulüp sıralamasında şampiyonayı zirvede tamamladı.
DERECİ MAKAMINDA AĞIRLADI
Başarılı sporcular ve Antrenör Barış Özen, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci'yi makamında ziyaret ettiler. Alınan başarılarda gurur duyduğunu belirten İl Müdürü Dereci, sporcuları ve Antrenör Özen'i tebrik etti. Kulüp çalışmaları ve yeni sezon hazırlıkları hakkında antrenör Özen ile İl Müdürü Dereci karşılıklı fikir alışverişinde bulundular. Dereci, sporcuların başarılarının devamını diledi.
Medine IRMAK