Halim Batur Spor Tesisleri'nde oynanan karşılaşmada, Yılport Samsunspor'un gollerini 22. dakikada Yiğit Kocabaş, 68. dakikada Ege Mandıralı ve 86. dakikada Emir Doğru kaydetti. Kırmızı-beyazlı takımın bu başarılı performansı, U13 Samsun Yerel Ligi'ndeki gücünü bir kez daha gösterdi.
YOLUNA KAYIPSIZ DEVAM ETTİ
Çarşambaspor U13 takımı ise, mücadeleci bir oyun sergilemasine rağmen Yılport Samsunspor karşısında mağlup ayrıldı. Genç futbolcuların sergilediği heyecan dolu oyun, seyirciler tarafından büyük beğeni topladı. Yılport Samsunspor U13 takımı, aldığı bu kritik galibiyetle play-off turunda yoluna devam etme hakkı kazandı.
Mert Volkan Gün
Mert Volkan Gün