Yelkende Ertekin Sezer’le yola devam
Reklam

Yelkende Ertekin Sezer’le yola devam

Samsun Yelken Kulübü’nün yapılan olağan genel kurulunda tek liste halinde seçime giren mevcut Başkan Ertekin Sezer güven tazeledi. Sezer, bundan sonraki süreçte çıtayı geçmişte olduğu gibi daha yukarı çekeceklerini söyledi

14 Şubat 2020 - 10:52

DÖRDÜNCÜ KEZ SEÇİLDİ

Samsun Yelken Kulübü’nde geçtiğimiz hafta sonu olağan genel kurul yapılmış ve mevcut başkan Ertekin Sezer, tek liste halinde girdiği seçimde güven tazeleyerek dördüncü dönemine başlamıştı. Bundan sonraki süreçte çıtayı geçmişte olduğu gibi daha yukarı çekeceklerini söyleyen Başkan Ertekin Sezer, “Optimist Junior Milli Takım Aday Kampı’na katılmaya hak kazanan sporcularımız Ecrin Derbeder ve Begüm Pelin Çil 17-22 Şubat 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan kampa davet edildiler. Sporcularımız ve teknik ekibimiz 25 Aralık’ta Yunanistan’ın Rodos adasında yapılan Monolis Rousakıs optimist-laser özel yarışlarına katıldılar. Bu özel yarışta çevre ülke ve adalardan 86 sporcu yer aldı. Müsabakada ülkemizi ve ilimizi temsil eden kulübümüz sporcuları ay-yıldızlı bayrağımızı 6 defa dalgalandırdı” dedi.

YUNANİSTAN’DA BÜYÜK BAŞARI

Başkan Sezer, “Sporcumuz Gökçe Gümüş Genel Klasman ve Kızlar Genel 1.'si, Laser 4.7 genel 2.'si Barış Dilbaz, Junior Genel 2.'si ve Junior kızlar 1.'si Ecrin Derbeder, Junior Genel 3.'sü ve Junior kızlar 2.'si Pelin Begüm Çil oldu. Kulübümüz sporcularını ve teknik ekibimizi tebrik ederiz. Ayrıca sporcularımızı Yunanistan Başkonsolosumuz, davet ederek konsoloslukta ağırladı. Kulübümüz teknik ekibi tarafından konsolosumuza kulüp flamamız ve kulübümüz arması bulunan maket yelkenli tekne hediye edildi. 31 Aralık günü yurda dönen sporcularımızı kulüp girişinde yönetim kurulu üyelerimiz ve velilerimizle birlikte karşıladık. Bundan sonra düzenlenecek olan yarışmalarda daha büyük başarılara imzamızı atacağız” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DEVECİ'DEN EMEKÇİLERE TEŞEKKÜR BELGESİ
DEVECİ'DEN EMEKÇİLERE TEŞEKKÜR BELGESİ
Samsun basınının acı günü
Samsun basınının acı günü