YEPAŞ okulları unutmadı

YEPAŞ okulları unutmadı

Yeşilırmak Elektrik Perakende Satış A.Ş. bölgesindeki okulları unutmayıp karne hediyesi olarak ortaokullara kitap hediye etti

21 Ocak 2020 - 11:09

Yeşilırmak Elektrik Perakende Satış A.Ş. (YEPAŞ) bölgesinde Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop illerinde birer okul seçip karne hediyesi olarak tüm öğrencilere kitap hediye edildi. Samsun’da seçilen Atakum Baruthane Ortaokulu’na YEPAŞ Genel Müdürü Arif Akşam karne törenine katılım sağlayarak çocukların karne sevincine ortak oldu. Akşam, “Eğitimi ön planda tutan bir anlayışla okullara ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz ve elimizden geldiğince bölgemizde ve bölgemiz dışındaki okullara öğrencilerimize yardım etmeye devam edeceğiz. En büyük ve en değerli hediye kitaptır düşüncesinden yola çıkarak, öğrencilerimizin kitap okuma alışkanlıklarını, kitap sevgilerini artırmak amacıyla desteklerimiz devam edecek” diye konuştu. Baruthane Ortaokulu Müdürü Süleyman Çiftli tören sonrasında destek ve katkılarından dolayı teşekkür ederek Türk Eğitim-Sen Samsun 1 Nolu Şube Başkanı Levent Kuruoğlu ve YEPAŞ Genel Müdürü Arif Akşam’a tören sonrası plaket takdim etti. 

Resul BEŞİKÇİ

 

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Necmettin KARA
    2 ay önce
    YEPAŞ ın derdi kitap vermek mi yoksa reklam yapmak mı ? Zerre kadar kitaba ihtiyacı olmayan okula git kitap dağıt.Ondan sonra da okulları unutmadı de. Sonra sendika başkanı hangi mevzuata göre gidip kitap dağıtıyor bir de onu sormak lazım ????
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HEDEF 10 BİN KOLİ
HEDEF 10 BİN KOLİ
KORONA VİRÜSTE YENİ BELİRTİLER:Koku ve tat duyusu kaybı
KORONA VİRÜSTE YENİ BELİRTİLER:Koku ve tat duyusu kaybı