YILDIRIM RESMEN ADAY

YILDIRIM RESMEN ADAY

Yılport Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Başkanı Yüksel Yıldırım, Samsunspor Kulübü Derneği başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Yıldırım, “Bu hassas dönemde, hayalimizin sonuna kadar gitmek istiyorsak, dernek ile futbol kulübü başkanlıklarının tek ses ve tek yürek olup el ele vermekten başka yolu yoktur” dedi

21 Şubat 2020 - 10:45

‘İSTİKRARI YAKALADIK’

Yılport Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Başkanı Yüksel Yıldırım, 29 Şubat'ta gerçekleşecek olağanüstü kongrede, Samsunspor Kulübü Derneği Başkanlığı'na aday olduğunu duyurdu. Yıldırım, “Samsunspor FK A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı olarak, 29 Şubat'ta gerçekleştirilecek olağanüstü kongrede, Samsunspor Kulübü Derneği Başkanlığı’na aday olacağımı, kıymetli camiamıza saygıyla duyurmak isterim. Yol arkadaşlarımla birlikte, Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. yönetimini ele aldığımızdan beri tek hedefimin; camiamızı hak ettiği Süper Lig’e yeniden taşımak ve başarı çıtasını daha yukarı koyarak her zaman zirveye oynayan, Avrupa kupalarında boy gösteren Samsunspor’u var etmek olduğunu defalarca kez tekrar ettim. Artık bu hedefe bir adım daha yakınız. Hayallerimizin bir bir gerçekleşmeye başladığını görüyoruz. Samsunspor, artık çalkantılı günleri tamamen geride bıraktı. Kulüp ve Samsun şehri adeta kenetlendi, tek yürek oldu. Sportif başarı da istikrarı yakaladık ve hedefimize doğru sağlam adımlarla ilerlemeye başladık” dedi.

‘EL ELE VERMEKTEN BAŞKA YOL YOK’

Yıldırım, “Bu hassas dönemde, hayalimizin sonuna kadar gitmek istiyorsak, dernek ile futbol kulübü başkanlıklarının tek ses ve tek yürek olup el ele vermekten başka yolu yoktur. Yükselme dönemimizde, Samsunspor’umuzu hedefe taşıyacak doğru yönetim şeklinin, her iki başkanlığın aynı kişinin kontrolünde olması gerektiğine inanıyorum. Haziran 2021 tarihinde yapılacak olan Samsunspor Kulübü Derneği Seçimli Olağan Genel Kurulu’na kadar, Samsunspor Derneği ile Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş.’nin bütünlüğünü sağlamak için, büyük Samsunspor camiasının ve beni ilk günden beri yalnız bırakmayan yol arkadaşlarımın desteği ile başkanlığa adaylığımı açıklıyorum. 29 Şubat Cumartesi günü saat 14.00’te Samsun Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonu’nda tüm üyelerimizi Samsunspor’a sahip çıkmaya ve kongreye katılıp oylarını kullanmaya davet ediyorum. Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı olarak, Samsunspor Kulübü Derneği’nin başkan seçiminin camiamıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Eczanelere korona düzenlemesi
Eczanelere korona düzenlemesi
Pazarda 3 metre uygulaması var
Pazarda 3 metre uygulaması var