KANATLARI KIRIK!
Reklam
  • Reklam
Mustafa ATASEVEN

Mustafa ATASEVEN

KANATLARI KIRIK!

16 Eylül 2019 - 10:15

Yılport Samsunspor’un, geçen sezon Keçiörengücü ve Hacettepe maçları ile başlayan Ankara kabusu dün de sona ermedi. 

 

Kırmızı-beyazlılar, bu kez başka bir başkent takımı olan Bakspor’a konuk oldu. Geriye düşmesine rağmen ilk yarıda öne geçmeyi başardı. İlk devre 2-1’lik üstünlükle sona erdi.

 

Ancak takımın performansı ilk yarıya göre ikinci devre daha da aşağıya düştü. Hatta ev sahibi takımın bir kez topu direkten döndü, kazandıkları penaltı ile beraberliği sağladılar. Penaltı pozisyonu öncesinde savunmada Yalçın’ın kaybettiği topun bedeli 2 puan oldu. 

 

Ama asıl önemli olan kırmızı-beyazlıların, geçen sezon yaşadığı kanat hücumu sıkıntısı hala devam ediyor. İlk iki haftayı kazanmasına rağmen, sağ ve sol çizgiden beklenen ataklar bir türlü gerçekleşmiyor.

 

Adam eksilten, top süren ve tehlikeli orta kesen bir futbolcu göremedik sahada. 

 

Teknik Direktör İrfan Buz’un, bu sorun karşısında nasıl bir önlem alacağını merakla bekliyoruz. 

 

Evet deplasmanda alınan 1 puan her zaman kıymetlidir. Ama lig ve kurulan kadro kıyaslandığı zaman bu tarz maçlarla beraberlik bile büyük kayıp oluyor. 

 

Geçen sezon hiç hesapta olmayan puan kayıpları nedeniyle Samsunspor şampiyonluktan oldu. 

 

İnşallah bu sezonun sonunda da hüsran yaşanmaz…

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Adil Saka
    9 ay önce
    Manisa oynadığı futbolla direk çıkar.Samsunun 3 haftası Şampiyon olacağı görüntüsü hiç vermiyor.Bakspor maçında gerçekleri gördük.Sezon hoca ve oyuncuları yönetimi eleştirmekle geçeceğe benziyor.Oyuncular paraları alıp bu Lig için oynamıyorlar bu durum Samsun için geçerli Samsunspor kulubunü İsmail Ağanın çiftliği görüyorlar neden oynasınlar

Son Yazılar