HEDEFE SADECE ÜÇ
Kazım Can ŞEN

Kazım Can ŞEN

HEDEFE SADECE ÜÇ

16 Mart 2020 - 11:29

 

Yılport Samsunspor için artık önemli olan güzel oyundan ziyade alınacak puanlar. Arada ki puan farkını koruyarak devam edersek üç maç sonra şampiyonluğumuzu resmi olarak ilan etmiş olacağız. Olağan üstü bir durum olmadıkça da artık bu ligin şampiyonu biziz. 

 

Zonguldak kömür karşılaşmasına da bu düşünceyle çıkan Ertuğrul hoca bu maçın seviyesinde bir kadroyla çıkmış, rehavete müsaade etmeden oyun kalitesi yüksek bir kalitede takım kurmuş. Bu kadroyla da üç puanı almaya bildik. Artık hedefe sadece üç. 

 

Virüs sebebiyle koyulan yasaktan dolayı seyircisiz oynanan karşılaşma belki de sezonun en kalabalık maçı olacaktı. Hafta içi açıklanan bilet sayısı da bunu gösteriyordu ki maçlara yasak gelmese seyirci rekorunu da kıracaktık. 

 

Yönetim, taraftar, futbolcu ve şehir birlik olduk, büyük bir camia olduğumuzu herkese gösterdik. Şampiyonluk da bu birliktelik ile geliyor. Önümüzde ki sene aynı birlik ve beraberliği gösterirsek aynı lig de ikinci seneyi görmeyiz. 

 

Arkamıza yaslanıp artık kutlama yapacağımız günü iple çekiyoruz. Virüs sebebiyle yasak gelmezse tabii. Artık şehir Kırmızı-Beyaz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar