ASLINDA İYİ OYUN
Reklam
  • Reklam
Oktay ÖZ

Oktay ÖZ

Teknik Analiz

ASLINDA İYİ OYUN

26 Şubat 2020 - 12:12

 

Ertuğrul Sağlam'ın gelişi ile sadece deplasmanda Çorum takımına mağlup olan Yılport Samsunspor,  Manisa FK’nın 6 puanlık önde olma farkını eritme ile kalmamış, 7 puan fark atarak da ligde liderliğini devam ettirmektedir.

 

Geçen sezon başından bu sezonun devre arasına kadar ne oynadığını anlamadığımız gibi sürekli kadro istikrarsızlığı tartışılır durumda idi. 

 

Peki, şimdi ne oynadığımız belli mi derseniz...

 

Kesinlikle ne istediğini bilen ve bunu her zaman çalışarak oyuncularına aktaran ve de sahaya yansıtan sonuca da yansıtan Ertuğrul hoca prensip, disiplin ve sistem olarak birçok şeyi değiştirmiştir. 

 

Bu ligde rakiplerin Yılport Samsunspor’a karşı göstermiş olduğu katı tutum ve iyi konsantre, göze hoş gelen futbol görünümünden uzaklaştırırken, taktik olarak sabırlı bir tutumda olabilmemiz bana göre taktire şayan bir durumdur. 

 

Futbol bir oyundur, rakip ve saha durumları oyunun seyir zevkini belirler. 

 

Biz bu ligden şampiyon olarak çıkacağımıza inanırken,  aynı zamanda iskelet olabilecek oyuncular sistemi belleklerine iyice yazdırmış oluyorlar. 

 

Çok umutluyum çok mutluyum,  ne istediğini bilen ve sistem olarak sürekli üzerine koyan bir takımımız ve çok Sağlam bir ekibimiz var artık. 

 

Kupada Rize’yi geçmek çok isterdim. Başarılı olacağımızdan çok emindim,  keşke hassasiyetle yaklaşabilseydik, neyse birazda şans yanımızda olsaydı diyelim. 

 

Şunu net olarak söylemek istiyorum.

 

Biz kötü oynamıyoruz,  biz ne istediğimizi biliyoruz, sabırlı ve çok doğru oynuyoruz.

 

Yüksel Yıldırım, Ertuğrul Sağlam, Mustafa Aztopal ile EKİP SAĞLAM ve bu ekibe tüm Samsun olarak gönülden sahip çıkıp destek olmalıyız. 

 

Size yemin ediyorum;  

 

ÇOK SAĞLAM GELİYORUZ 

 

Kalın sağlıcakla.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar