HALA 3 ÖN LİBERO 
Reklam
  • Reklam
Oktay ÖZ

Oktay ÖZ

Teknik Analiz

HALA 3 ÖN LİBERO 

09 Nisan 2018 - 08:48

Kendi saha ve seyircisinin önünde 3 ön libero ile oynamak ne demek anlamak mümkün değil. 
Sanki play-off’un içindeyiz ve rakip İstanbul’dan mutlak bir puan almamız gerekiyormuş gibi. 
Yazık değil mi Samsunspor’a?
Bu kadar aciz kadro ve değişiklikler yakışıyor mu? 
Seyirci gelmiş stada, rakibimiz Eskişehir mağlup olmuş, fırsat önümüzde 3 puan alınması gereken maçta resmen 1 puana oynuyoruz.  
Ne oldu da aldık 1 puan, haftaya Eskişehir'e gidiyoruz ve mağlubiyet halinde son 3’ün içinde olacağımızı biliyorsun değil mi Besim hocam?
Sonra ararsın Antep’i, bulursun İstanbul’u da tek ön libero ile oynarsın. Korkunun ecele faydası yok Besim hocam. Hadi maça 3 orijin ön libero ile başladın, peki değişiklik niye aynı stil oyuncu ile yapıldı, Gökay, Kenan’dan daha mı hızlı koşuyor ya da hava hakimiyeti daha mı iyi, anlamak mümkün değil. Ayite’ye mi inanmıyorsun, Angan’a mı inanmıyorsun. Seyirci keser cezasını bunların ama Samsunspor’u bu kadar aciz düşüremezsin Besim hoca. 
3 orijin ön liberoya Samaras’ı da eklersen nasıl rakip sahada tempo yapacaksın, haftaya oyna 3 ön libero ile anlarım. İçerde niye anlamak mümkün değil. Bugün tribünlerde değişiklikler oldu, 3 ayrı tribünde farklı tezahüratlar oluştu. 
Bu farklı tezahüratların takıma bir faydası olmadığı gibi müferit izlemeye gelenlerinden deyim yerindeyse başını ağrıttı.  Tezahürat top yekun olmadığı sürece verilen baş ağrısından öteye gidilmez.  Top yekun verilen desteğe de, tepkiye de kimse kayıtsız kalamaz.  
Haftaya Eskişehir muhtemelen ful tribünlerle bizi ağırlayacak, inşallah 3 ön libero ile puan alıp döneriz.  
Kendi evinde defans ağırlıklı oynayan bana göre korkaktır.  Sonumuz hayır olsun inşallah...

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum

Son Yazılar