İpekoģlu böyle istedi
Reklam
  • Reklam
Oktay ÖZ

Oktay ÖZ

Teknik Analiz

İpekoģlu böyle istedi

11 Aralık 2017 - 08:49

Eksik ve cezalılara rağmen doğruya yakın 11’le sahaya çıkan Samsunspor ilk 45 dakikada Denizli takımının etkili olmasına rağmen ilk devrenin en net pozisyonu Ayite ile kaçmış oldu.
İkinci devre 46 ile 65. dakikalar arasında iki takımında orta sahaları pas geçildi ve top 1. ve 3. bölgeler arası gidip geldi.
Eğer İpekoğlu müdahale etmeseydi Erginer’de etmezdi.  Çünkü alt sıraları ilgilendiren önemli maçta İpekoğlu’na göre 1 puan çok önemliydi.
İyide İpekoğlu senin elinde rakibi eksiltecek etkili oyuncu kaç kişi var? İyi olan ve de dakikalar geçtikçe daha iyi olan Chibuike’yi oyundan çıkartarak 65’ten 85’e kadar dönen topları dahi alan bir Denizlispor vardı.
Peki kimin eseriydi bu, tabi ki İpekoğlu’nun.
Ayite’yi çıkart, Samaras’ı çıkart anlarım, Chibuike niye?
Birde Ramazan olayı var tabi. Ee oda olmadığına göre niye iyi oynayan her an skoru değiştirecek oyuncuyu çıkartır ve de daha ağır, temposuz oyuncuyu sokarsın anlamam.
Çok istiyorsan Samaras’ı kazanmayı çıkar Ayite’yi koy öne. Samaras’ı yine al, Gökay’ı koy Chibuike’nin yerine, Chibuike’yi al kanata.
Hadi senin aklın tutuldu yanında yardımcıda mı yok? Hocam böyle yaparsak daha iyi olur demeye mi korkuyorlar. İşte İpekoğlu gibi düşünen hoca sayısı bu ligde çok fazla . O sebeptendir ki bu skorda çok normal.
Sayın yönetim şimdi kaoslar yaşıyorsunuz,  bu kaoslari size kim yaşatıyor?
Hiç öz eleştiri yaptınız mı ve bunu kamuoyuyla paylaştınız mı?  Bu durum sizin eseriniz bunu kamuoyuna itiraf etsenize.
Taraftarı soğutmayın. Samimi ikrarda bulunun ve hatalar bunlar diye açıklayın.
Yoksa nefret kiine doğru gidiyor. Bu şehir aptal değil.
Maçın sonucu mu?
Samsunspor camiası değil Samsun camiası hariç  İpekoğlu istediğini aldı...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar