MAFYA mısın GÖKHAN ALSAN!
Reklam
  • Reklam
Oktay ÖZ

Oktay ÖZ

Teknik Analiz

MAFYA mısın GÖKHAN ALSAN!

11 Kasım 2019 - 10:50

12. haftaya girilirken sıralamada lider olan rakibimiz zor bir deplasman olan Afyon’a giderken, Samsunspor ise geçen haftadan dört as oyuncusunun kırmızı kart görmesi sebebi ile yedek ağırlıklı genç oyuncular ile gelen Hacettepe ile karşılaştı.

 

Müsabakalar öncesi rakibimizin puan kaybetme ihtimalinin yüksek olmasını beklerken, bizim de  Hacettepe karşısında rakibimiz ile aramızdaki gol averajını  düzelteceğimizi umuyorduk. Fakat evdeki hesap çarşıya uymadı… 

 

Ne rakip puan kaybetti ne de biz averajı düzelttik. Aksine bir gol  daha açıldı.

 

Tabii bu hesap  biz Samsunspor sevdalılarının hesabı idi. Geçici teknik heyetin hesabı bizim düşündüğümüz gibi olsaydı eğer, sahaya  tek forvet çıkmayacağımız gibi  gerçekten formayı HAK eden ama HAK edenlerden kurulu kadro ile çıkarlardı.

 

Neyse ki teknik direktör olarak mevcut oyuncu gurubunun ve de sonradan gelecek oyuncuların üzerinde olabilecek ve de  oyunu iyi okuyabilecek iletişimi iyi hoca alınması gerektiğini görmüş olduk.

 

Umarım herkeste görmüş olur. İş işten geçmeden,  Gökhan Alsan’ı oyundan almamak akil ve mantık işi değil. Bana göre,  bu Gökhan Alsan resmen bildiğimiz el freni. Topu almamak için rakibin arkasında durmalar,  dikine topu götürmeme,  adam eksiltmeme, şut  atma yok,  derin veya kısa ara pasları yok,  tempo yok,  topa agresiflik olmadığı gibi jok koşunun dışına çıktığı da yok…

 

Paranı mı alamıyorsun, ALIYORSUN, 11’lerdemi yoksun maşallah hep varsın, mevkiinde mi oynamıyorsun yok OYNUYORSUN,  Gökhan Alsan sen ‘MAFYAMISIN’,  elbet senin saltanatına son verecek babayiğit bir hoca gelir ve senin zulmünden kurtarır bizi.

 

Bir parantezde Guido Koçer’e…  Bak bebek yüzlü kardeşim Samsun halkı ve taraftarı saf değil,  öyle ayda bir, bir gol atsam bir de asist yapsam bana yeter ligi atlatırım mı sanıyorsun?  Akıllı ol ve aldığın paranın hakkını ver!

  

Recep hoca zaten  maçlar sonrasında verdiği demeçlerde  durumunu özetledi. Yücel hoca zaten eşofman giymem dedi ve de bu işe ne kadar uzak olduğunu Hacettepe maçında göstermiş oldu.

  

Futbol olarak zaten konuşmaya gerek yok,  her şey ortada. Önümüzde Hekimoğlu deplasmanı var ve hiç güvenim yok,  Allah yardımcımız olsun…

 

Hayırlı haftalarınız olsun, kalın sağlıcakla…

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar