Nasıl olacak? 
Reklam
  • Reklam
Oktay ÖZ

Oktay ÖZ

Teknik Analiz

Nasıl olacak? 

21 Ekim 2020 - 11:30

TFF 1. Lig’in altıncı haftasını Eskişehir deplasmanında İlyas Kubilay Yavuz’un attığı golle 3 puan alarak kapadık. 

 

Maça alışık olmadığımız şekilde ilk 11 ile başlayan Ertuğrul hocanın daha çok içerde oynanacak Keçiören maçını düşündüğü açık şekilde görülüyordu. 

 

Takımda kaleciler ve genç alt yapı oyuncuları hariç herkes süre almış oldu. 

 

Ligin altıncı haftası olmasına rağmen oyun anlamında henüz pozitif bir şeyler görmediğimiz gibi en yakın ikinci devre başlayana kadar göremeyeceğimiz de çok net ortadadır. 

 

Kovid-19 ve sakatlıklar mazeretimiz ve bu mazeret sürekli öne çıkar. Sahada oynanan ve de oynanacak oyunun gelişimini konuşmazsak eğer mazeretler sadece sakatlık ve Kovid-19 olarak kalır. 

 

Sahada oyunumuz çok ama çok kötü. Altıncı hafta oynandı. Az da olsa hazırlık maçı yapıldı. Her takımdan önce kamplara başladık. 2. Lig maçları oynanırken birinci ligin hazırlığı yapılıyordu. Ama maalesef herkesten önce başladık ama en geriden biz geliyoruz.

 

Tüm kamuoyuna soruyorum. 

 

Biraz daha zaman istesem kaç hafta daha sabırlı olursunuz. 

 

Olmazsınız çünkü ışık yok.

 

Eskişehir takımı gençlerden kurulu. Ne oynadıkları ne yaptıkları belli olan bir takım. Samsunspor’a göre imkân ve olanaklardan yoksun ama her şeylerini ortaya koyarak oynuyorlar. Her türlü rakipten çok iyiyiz diyoruz ama şu maçı bile forse edemiyoruz. 

 

Oyun yok, tamam. Ama bir ya da iki oyuncu öne çıksın bir fark yaratsın ya yok mu! Evet maalesef yoktu. Bir oyuncu vardı. Oda direk 11 oyuncusu diye alınmayan hatta kiralık bile düşünülen Yamaego’ydu. 

 

Takım içerisinde acayip bir şekilde anlam veremediğim kırılgan bir durum var. Bunun da sebebi Caner gibi kaptanın tek olması .

 

Bizim sıkıntımız yalnız Kovid-19 ve sakatlıklar değil bu açık ve net artık. 

 

Hafta sonu Keçiörengücü maçı var.

 

Umarım skor istediğimiz gibi olur.

 

Oyundan bir umudum yok. 

 

Kalın sağlıcakla…

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar