SAĞLAM ETKİ
Reklam
  • Reklam
Oktay ÖZ

Oktay ÖZ

Teknik Analiz

SAĞLAM ETKİ

18 Kasım 2019 - 10:44

Samsunspor’un, önceki hafta Hacettepe karşısında alınan sıkıntılı galibiyetten sonra Hekimoğlu deplasmanında zorlu geçmesi beklenen müsabakanın aksine kolay geçtiğini şahit olduk. 

 

Peki, neydi maçın lehimize kolay geçmesine sebep?

 

Ayrıca, geçen sezon da dahil Gaziantep ve Manisaspor maçları hariç en rahat deplasmanı yaşamış olduk. 

 

Mücadeleye Hacettepe maçının aksine ikili forvet ile başlayan teknik yönetim son maçını da yaşamış oldu. Verdikleri hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

 

Dünkü maçta oyuncuların istekli görünmesi,  önde sürekli baskı kurması,  oyuncuların paylaşımcı olması hatta Gökhan Alsan’ın bile kısmen de olsa artan performansı gözlerden kaçmadı. 

 

Hafta başından itibaren İsmail Uyanık’ın şirketteki görevinden ayrılmasıyla başlayan acaba bundan sonra neler olacak, acaba hoca kim olacak gibi durumlar yaşanırken, Ertuğrul Sağlam ismi ayyuka çıkmıştı bile. Nihayetinde cuma akşamı yetkili ağızlardan yazılı, sesli ve görsel olarak Ertuğrul Sağlam ismi netleşmiş oldu.

  

Yüksel Yıldırım ve Mustafa Aztopal'ın gayretleri ile dağılmaya başlayan kara bulutlar pozitif hava oluştururken,  oyunculara ve taraftarları da şevklendirdiği aşikar ortadadır. 

 

Ertuğrul Sağlam'ın maç öncesi Trabzon'da otelde yapmış olduğu toplantı oyunculara ne derece dokunduğu oynanan müsabakadaki performanslardan açıkça belli oluyordu. Umuyoruz ki Ertuğrul hoca Samsun şehrinin beklentisini gerçekleştirecek ve bizleri bu meşakkatli yolda hedefe ulaştıracaktır.

  

Maçın seyrinde enteresan olabilecek hiç bir durum yaşanmamış olup oyuncu değişiklikleri skor avantajından ötürü kayda değer değildir, en azından bana göre değil.

 

Manisa FK kaybetmiyor ama kaybedecek elbet. Biz onları her türlü tedirgin ediyoruz artık. Hata yapma korkuları arttıkça hata yapacaklar, bu kaçınılmaz. 

 

Birlikte ama hep birlikte hedefe ulaşacağız,  sabırlı olalım. Yüksel Yıldırım’a, Mustafa Aztopal’a ve Ertuğrul Sağlam a güvenelim, şampiyon biz olacağız. 

 

Hayırlı haftalarınız olsun.

 

Kalın sağlıcakla…

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar