TINGIR MINGIR
Reklam
  • Reklam
Oktay ÖZ

Oktay ÖZ

Teknik Analiz

TINGIR MINGIR

22 Ekim 2019 - 10:54

TFF 2. Lig’in müdavimi ve kemik takımlarından olan İnegölspor deplasmanından Bahattin Köse’nin gölü ile 3 puanı alarak döndük. 

 

İrfan hoca her maç değişik 11 ile sahaya çıkmaya devam ediyor.

 

9. hafta sonunda hala Samsunspor’un ilk 11’i budur diyebileceğimiz kadroyu henüz göremedik. Ara transfer dönemine kadar da göremeyeceğiz çünkü gidişat ve oyuncu mevkilerinin çarpıklığı bunu gösteriyor.

 

Samsunspor’dan iyi futbol beklemek gerçekten mantık dışı. Neden mi? Dedim ya oyuncu mevkileri çarpıklığı diye…

 

Bir de mental ve motivasyon eksikliği, zaten olamayan iyi olmayan futbol bazı oyuncuların mücadelesizliği de eklenince izleyenler ve Samsunspor taraftarını kahır eden bir duruma geliyor.

  

Oyuncu performansları devamlılık göstermiyor. Bir maç diğer maç ile örtüşmüyor. Sadece her maç kötüyüz, biz de kötünün iyisini arar olduk. 

 

Teknik ekibin oyuncu dengelerini korumakta zorlanması da her hafta açığa çıkar duruma geliyor.  

 

Yönetimin bu kadar light olması da cabası. 

 

Yönetimin özellikle önceden maçlarda kötü futboldan dolayı devre araları soyunma odasına girip gerekenleri söyleyen İsmail Uyanık’ı tanıyamaz olduk. Neyse vardır bir bildiği diyelim ama bu da bir etken.

 

Tüm bu olumsuzluklara rağmen her yönüyle taş gibi takım olan Manisa FK'nın 4 puan gerisinde 2. olarak iddiamızı sürdürüyoruz. 

 

Geçen haftalardaki yazımda da belirttiğim gibi transfer dönemine kadar puan kaybetmeden tıngır mıngır maçlarımızı kazanalım. İnşallah İrfan hoca önlemleri alır ve nokta transferler için doğru isimleri netleştirir. 

 

Önümüzdeki hafta bize geçen sezon 1 puan dahi vermeyen Sancaktepe ile oynayacağız. İnşallah 3 puanı tıngır mıngır alırız.  

 

Haa iyi futbolla mı alalım KEŞKE ama hiç umudum yok. 

 

Kalın sağlıcakla…

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Cüneyt dost
    1 yıl önce
    Hoca tespitlerinde çok haklısın . Bu böyle nereye kadar sürecek inşallah en kısa zamanda kendimize geliriz.

Son Yazılar