SAĞLAM SA…
DOĞAN ATLI

DOĞAN ATLI

SERBEST KÜRSÜ

SAĞLAM SA…

16 Aralık 2020 - 10:44

En sevdiğim reklam cıngıllarından biridir.

 

Bize uyarlayacak olursam SAĞLAM SAMSUN.

Futbol hatalar oyunudur cümlesini bilmeyen yoktur. Hataları yakaladığında galip, hataları yaptığında ise mağlup olarak sahadan ayrılıyorsun maalesef.

 

Bursa maçında hataları değerlendiremeyen biz, değerlendiren ise rakip olmuştu. Balıkesir maçında tersini biz yaptık ve daha çok kazanmak isteyen taraf olduk.


Alkışı hak eden Nadir Çiftçi oldu bu maçta. Haftalardır bir boğa gibi rakibi dağıtırken bu akşam iki golle mücadelesini süsledi.


Benim için en güzel sahne ise golden sonra Ertuğrul hocaya tüm takımın koşması oldu. İşte bütünleşmenin, sahiplenmenin, birlikteliğin en güzel görüntüsüydü…


İyi bir takım olduğumuz ve iyi top oynadığımızı kimse inkar edemez, beceri ve mücadele ise gollerin gelmesini sağlayınca tadından yenmiyor.


Fransız kalma muhabbetine gelince bu takımda kimlerin 9 numaralı formayı taşıdığını hafızamda zorlayınca… Aman be galip gelmek güzel bu da nazarımız olsun diyerek geçiştirmek istiyorum.

 

Takımdaşlık ve bütündeşlik bizi finale taşıyacak.


İnanmayan izlemeye devam etsin.


Başkanın açıklamaları üzerine devre arasında takıma direk katkı sağlayacak bir iki katkı bizi açık ara götürecektir şampiyonluğa.


Biz izlemeye devam edeceğiz. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar